Nabízíme letenky na pravidelných linkách ověřených leteckých společností. Přelety v zahraničí. Letenkové pasy (neomezené či předem dané přelety v některých zemích jako jsou například Brazílie, Azorské ostrovy atd.). Letenky na charterech v ČR i zahraničí. Letenky od nízkonákladových společností. 

Číst dál

Koupili jste si sami letenku? Máte zajištěné i ubytování, ale rádi byste měli po příletu do cizí země klid a zajištěný transfer do Vašeho hotelu či na místo pobytu?

Číst dál

Zajistíme Vám lodní lístky na trajekty od 41 lodních společností. Vydejte se na cestu za poznáním či k moři autem nebo na motorce. 

Číst dál

Pokud máte své letenky, jedete autem, na motorce či na kole a potřebujete ubytování třeba jen na první 2 dny po příletu, na pár měsíců nebo let. Jsme zde pro Vás.

Číst dál

Zajišťujeme vízový servis do celého světa pro turistické i pracovní cesty. 

Číst dál

Naším hlavním partnerem pro pojištění je pojišťovna UNION, která také zajišťuje pojištění naší kanceláře proti úpadku. 

Číst dál

Vydáváte se na cesty svým vozem? Potřebujete se dostat na některé z evropských letišť a zde svůj vůz po dobu dovolené zanechat? Jedete do velkého města na služební cestu? Potřebujete parkování u hotelu a nebo na některém z hlídaných parkovišť?

Číst dál

Jsme přeprodejci cestovních kanceláří specializujících se na zájezdy od německých cestovních kanceláří.

Číst dál

Jste sami? Nemáte parťáka na cesty? Nechcete již platit příplatky za jednolůžkový pokoj a ostatní služby?

Číst dál

Do you want to travel to Prague, Europe or all around the World? We are here for you, to build the program - your private itinerary for all services you can imagine. 

Číst dál

get('twitter')) == 1) { ?>