Iva Weisserová

Pozice: Průvodce 
Zaměření: Svět

Cestuji od malička. Před listopadem roku 1989 po východní Evropě (Rusko, DDR, Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko, Polsko). Po "sametu" jsem odjela na zkušenou do Velké Británie. V roce 1993 jsem získala své první místo v cestovní kanceláři.

Prošla jsem si karierním kolečkem, počínaje první cestou do Vídně, přes autobusové zájezdy na pobyty v Chorvatsku či Itálii nebo také jako průvodce poznávacích zájezdů do Říma, Benátek, Florencie, Neapole a Pompejí. Následovaly poznávací cesty po Francii, Španělsku a Portugalsku. V roce 1996 jsem se přestěhovala do Prahy a začala pracovat jako produktový manager. Starala jsem se o destinace: Francie, Itálie a Španělsko. Měla jsem možnost poznat dané země pozemní cestou, jako řidič za volantem osobního automobilu. V roce 2000 jsem si odskočila na mateřskou dovolenou a vrátila se na pozici sales manager pro individuální a firemní klientelu.

Okruh poznaných zemí se mi rozšířil na celý Svět a praxe pak o přípravu speciálních akcí, kongresů, eventů a programů na míru.

Procestované země: 90 % Evropy, Srí Lanka, Maledivy, SAE, Mauritius, Zanzibar, Thajsko, Indonésie, část Indie, Pákistán, Japonsko, Havaj, část USA, Omán, Egypt, Maroko, Dominikánská republika, Izrael, Jordánsko.

Mimo cestování ještě miluji: svoji rodinu, přátele, hudbu, tanec, film, divadlo, sport, motorky, auta, kvantovou fyziku a hodně chilli.

https://navolnenoze.cz/prezentace/iva-weisserova/


get('twitter')) == 1) { ?>