Kateřina Zeira

Pozice: Průvodce
Zaměření: Izrael

Jmenuji se Kateřina Zeira a pocházím z Moravy, kde jsem až do svých 24 let vyrůstala a žila. Na počátku roku 2002 jsem přiletěla do Izraele, kde jsem potkala svého budoucího manžela, se kterým máme jednu dceru. A to je také důvod, proč žiji v Izraeli. V Izraeli jsem vystudovala (pod záštitou University v Haifě) studia, která jsem ...

zakončila písemnou a ústní zkouškou na Ministerstvu turistiky, které mi udělilo licenci turistické průvodkyně pro jazyky: Hebrejština, Český jazyk a Slovenština. Práce turistické průvodkyně je nyní moji hlavní pracovní činností. Ponejvíce spolupracuji s německou cestovní kanceláří Reshet Tours, ve které mám na starosti jako Sales managerka český a slovenský trh.

Majitelem CK Reshet Tours je pan Nito Amarilio, který má více než 40-ti leté zkušenosti v oblasti turismu. CK Reshet Tours se zaměřuje především na německy mluvicí země, kterým nabízí a poskytuje ty nejlepší služby pro náročnou klientelu. Nyní tedy také mimo německy mluvící regiony, a to se svým motem : Spokojený zákazník, příjemná práce.


get('twitter')) == 1) { ?>