Dita Vojtíková

Pozice: Průvodce 
Zaměření: Španělsko

Již od malička jsem se nerada zůstávala mnoho času na jednom místě. S rodiči jsme hodně cestovali. Hlavně po ČR a Evropě. Plánovali jsme si své cesty tak, aby byla zábava dobře skoubena se sportem, turistikou, kulturou i relaxem.

Jsem znamením střelec, takže cestování a pohyb mám v krvi. Vždy mám v hlavě pořadník svých dalších cest do nejzajímavějších koutů světa. Cestovala jsem po Evropě (Irsku, Skotsku a Anglii), navštívila Afriku, Thajsko, Čínu, Laos. Z jižní Ameriky pak Argentinu, Peru, Bolívii, Brazílii a Chile. Nejvíce se mi líbí dobrodružné cesty ušité na míru: Zajímám se o možnost vidět zvířata ve volné přírodě. Vystudovala jsem SOU, obor Kosmetika. Dále různé masážní techniky od relaxačních, sportovních, lymfatických, akupresurních. Thajské masáže, Lumi Jurma Bali masáže a momentálně jsem dokončila školu chiropraxe a osteopatie v Barceloně, kde nyní také bydlím a díky tomuto jsem měla možnost procestovat celé Španělsko. Hodně času také pobývám na Costa Bravě, kde si užívám klidu krásné středozemní krajiny a moře.

Zde ve Španělsku organizujeme výlety šité na míru. Kurzy a výuku potápění, vaření španělské kuchyně, kurzy latinskoamerických tanců, výlety do hor i měst. Ponejvíce se však věnuji jako lektorka výuce a praktikování SLS systému MUDr. Richarda Smíška. Tato metoda je unikátní a je zaměřena na léčbu bolesti zad. Specializuje se na problémy vyhřezlých plotýnek, skoliózy, bolavých kloubů, pooperační léčbě a pomohla již také mnoha sportovcům k rekonvalescenci a také k podání lepších výkonů při velké zátěži. Je tedy možné každému připravit jeho speciální program na řešení konkrétního problému se zády, či zajistit welness program, zaměřený na cvičení a také na relaxaci buď v konkrétním hotelu, nebo lázních.
Moc se na Vás zde ve Španělsku těším.
Dita Vojtíková

 


get('twitter')) == 1) { ?>