Moře

Hotel Dead Sea and Spa 4*

Created by: Iva Weisserová

Hotel Dead Sea and Spa 4*

http://www.dssh.jo/en/

Poloha:
Hotel se nachází v severní části Mrtvého moře v malém lázeňském středisku Sweimeh. Kromě dalších hotelů není v místě žádná infrastruktura, vyžití je omezeno pouze na areály hotelů a případné výlety do atraktivních turistických míst. Hotel je vzdálen 55 km od Ammánu a 70 km od ammánského mezinárodního letiště.

Pokoje:
Hotel sestává z hlavní budovy, vedlejších budov, tzv. bungalovů, které jsou rozmístěny v krásné zahradě, a z lázeňského lékařského centra. Celý rozsáhlý areál je obrácen k Mrtvému moři. Hotel má 272 pokojů s balkóny. Pokoje jsou komfortně vybaveny, všechny mají klimatizaci, minibar, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio a satelitní televizi.

Stravování:
V ceně pobytu je zahrnuta polopenze formou bohatých bufetových stolů v hotelové restauraci. V hotelu je také bar u plaveckého bazénu a další občerstvení v aquaparku. Na místě lze zakoupit také obědy podávané formou bohatého bufetu nebo si objednat jídla přímo z jídelního lístku.

Vybavení:
Velký plavecký bazén, aquapark s 51 m dlouhou skluzavkou a malé dětské skluzavky, sprchy, převlékárny. Hotelová pláž, osvětlené tenisové kurty za poplatek, plážový volejbal.

Lázeňské zařízení:
Hotel má vlastní lázeňské zařízení, které poskytuje celou řadu terapeutických a kosmetických procedur dle aktuálních ceníků. V centru je solárium , oddělené pro muže a pro ženy, krytý bazén s vodou z Mrtvého moře, fitness centrum. Ordinují zde lékaři - specialisté na dermatologickou a revmatologickou péči.

Pláž:
Hotel má vlastní pláž přístupnou pouze hotelovým hostům. Na pláži jsou sprchy, lehátka, slunečníky a zastíněná místa.

Cena v termínu: 1.1.-15.3.2019 a 1.6.-30.9.2019 / 7 nocí s polopenzí na osobu: 26.500,- Kč a 10 nocí: 30.990,- Kč 

Cena v termínu: 16.3.-31.5.2019 / 7 nocí s polopenzí na osobu: 28.500,- Kč a 10 nocí: 33.990,- Kč 

Cena zahrnuje: zpáteční letenku s Austrian Airlines, asistenci na letišti v AJ, vstupní vízum, privátní transfer do hotelu a zpět, ubytování na vybraný počet nocí s polopenzí, servis partnerské CK v AJ a ČJ na telefonu. 

Cena nezahrnuje: pojištění na cesty a storno poplatky (možno dokoupit), příplatek za výhled na moře za 7 nocí: 1750,- Kč a za 10 nocí: 2500,- Kč

Ask about this product

get('twitter')) == 1) { ?>