Mauricius Golf 2019 - 2020

Speciální nabídka pobytů s golfem na ostrově Mauricius.

Nyný slevy až 30-50% na ubytování. Přeprava golfových bagů zdarma.

5* resorty za bezkonkurenční ceny, jako například:

Hotel Shangri-la´s le Toucssrok Resort&Spa 5*

http://www.shangri-la.com/mauritius/shangrila/

Se slevou 50% na ubytování a zdarma 1 x green fee pro osobu každý den na 18 jamkovém hřišti
Ile Aux Cerfs Golf

http://www.shangri-la.com/mauritius/shangrila/golf/

Cena na osobu a 7 nocí se snídaní: 35.400,- Kč v pokoji de-luxe/bez letenky!

Shangri-la´s le Toucssrok Resort and Spa 5* se dne 1.11.2015 znovu otevírá po půlroční renovaci. Čeká na Vás tedy luxusní, kompletně nové a moderní ubytování, včetně zázemí celého resortu. Hotel se nachází na východním pobřeží ostrova v blízkosti ostrůvků Ilot Mangenie a Ile aux Cerfs. Na tomto ostrově je pro klienty hotelu zdarma k dispozici velmi známé golfové hřiště navržené panem Bernhardem Langerem. Má 18 jamek a transfer lodí z resortu na ostrov trvá jen 15 minut.

Pokoje:
Můžete si vybrat z mnoha kategorií – začíná se na kategorii de-luxe s výhledem na moře. Tento pokoj máme také v základní nabídce. Další možnosti ubytování jsou v pokojích de-luxe se vstupem na zahradu, v suitech a ve vilkách. Pokoje jsou moderně zařízené a mají soukromou koupelnu s vanou a oddělenou sprchou vybavenou značkovou kosmetikou a příslušenstvím, minibar, vybavení na přípravu čaje a kávy, WIFI zdarma, sat. TV, trezor, vždy výhled na moře. Velikost od 54-56m2.

Pokud nehrajete golf a nebudete svůj čas trávit přímo na hřišti. Máte Vy a Vaše rodina mnoho možností užít si zázemí resortu. Najdete zde luxusní lázně, mnoho možností sportovního vyžití. Hlavně vodních sportů, které jsou pro Vás zdarma k dispozici na pláži. Můžete vyzkoušet kajaky, jízdu ve stoje na prkně, wakeboarding, plachtění, windsurfing, vodní lyžování, šlapadla či jízdu na banánu. Zdarma jsou ale i aktivity jako je kite-surfing, lov ryb na volném moři, let padákem za lodí, potápění a samozřejmě 18jamkové golfové hřiště. Pro děti pak profesionální dětský klub. Resort má 4 různé restaurace a velmi oblíbený Sega Bar, plný dobrého pití, energie a muziky.

Cena na osobu a 7 nocí se snídaní v pokoji de-luxe (bez letenky): 35.400,- Kč / 10 nocí: 48.900,- Kč

Polopenze je za příplatek: 1400,- Kč na osobu a den. Plná penze: 2240,- Kč na osobu a den.

Cena zahrnuje: privátní transfery (včetně golf bagů), ubytování v pokoji de-luxe s výhledem na moře s vybranou stravou, 1 x green fee na osobu a den, služby česky ml. zástupce místní cestovní kanceláře.

Cena nezahrnuje: letenku od 20.500,- Kč na osobu s Emirates (golf bagy zdarma), pojištění na cesty, jiné druhy pokojů a služeb navíc. Více informací na níže uvedeném telefonu a e-mailu. Kancelář je pojištěna.

Pokud budete mít zájem o jakýkoliv jiný hotel či program, zašlete nám Vaší poptávku a v co nejkratší době dostanete zpět nabídku jen pro Vás. Formulář najdete v kategorii KONTAKTY.

Nic není nemožné. My pro Vás pracujeme srdcem.

 


get('twitter')) == 1) { ?>