on 30 leden 2017

Marka máme na cestách. Už ho sledujete? 

Kam až dojedene

Kam až dojedeme FCB

 

 

on 29 září 2015

Polská letecká společnost LOT začíná od 13.1.2016 létat na přímo bez přestupu na lince Varšava - Tokio. Můžete se tak tedy dostat do Japonska již za 12 hodin a 35 minut. Pohodlí Vám zajistí nové stroje Boeing 787 Dreamliner. Neuvěřitelné jsou i ceny a to od 12.000,- Kč včetně letištních tax - Praha - Varšava - Tokio a zpět.

První přímý pravidelný let z Polska a vůbec ze střední Evropy do Japonska.
LOT je první nově přichozí evropský dopravce do Narity po 8 letech.
Efektivnější a kratší spojení než s využitím přestupů v západní Evropě.
Nejpohodlnější a časově nejefektivnější spojení pro evropské i japonské cestující.
Menu na palubě bude zahrnovat jídla japonské kuchyně. Palubní zábavní systém bude k dispozici v japonské verzi a představí filmy z japonské produkce.

Boeing 787 Dreamliner
LOT News
LOT Business Class – 18 sedadel rozložitelných do plnohodnotného lůžka ( konfigurace 2-2-2)
3 zavazadla po 32 kg
LOT Premium Economy Class – 21 sedadel (konfigurace 2-3-2)
2 zavazadla po 23 kg
LOT Economy Class – 213 sedadel
(konfigurace 3-3-3)
1 zavazadlo do 23 kg
Ø Prostorná kabina
Ø Velký prostor pro příruční zavazadlo
Ø Osobní IFE system, USB port, elektrická zásuvka
Ø Měnící se LED osvětlení pro snížení únavy z jet-lagu
Ø Větší okénka

on 03 září 2015
Sbohem vozy Crown Victoria a vítejte "krabice na kolečkách".
Tak označil list New York Times povinou změnu všech starých žlutých old school taxíků za nové Nissany NV200. Od 1.9.2015 mají povinnost taxislužby vyměňovat postupně stará auta za nová. Vzhledem k tomu, že ve městě odchází každý rok do důchodu více než 1000 vozů, je možné že celkem brzy budou nové Nissany na ulicích převládat. Nyní je jich na 750 kusů z celkových 13.000.
Vozy Nissan NV200 mají posuvná střešní okna, nabíječky na mobilní telefony, posuvné dveře k nástupu klietnů (pro jejich vyšší bezpečnost) - cyklisti budou jásat. Vozy jsou také vybaveny novou technologií proti nepříjemným zvukům z ulice či při troubení na klakson od naštvaného řidiče. Je to další změna, která v NY nastala. Poté co zaplavila město služba UBER a udělání si řidičského průkazu na klasický taxík stojí 2 x tolik peněz než v minulosti + řidiči podstupují velmi obtížné zkoušky, mají teď naději, že komfortním servisem nových vozů přilákají také zpět přeběhlé klienty. 
Budu jim tedy držet palce oběma. Pokrok a svět nezastavíš, takže ať se daří a každý má možnost vybrat si to co potřebuje a co se mu líbí. 

get('twitter')) == 1) { ?>