Sri Lanka

Ostrov, který je přezdívám rájem na zemi a oplývá krásnou ženskou energií. Je plný nejvýznamějších budhistyckých památek, divokých pláží a relaxace - Arjúvedy. 

Tento ostrov je má srdcovka. A myslím si, že nejen moje. Znám ve svém okolí mnoho lidí, kteří se sem pravidelně vracejí. Pokud jste nadšeni z první návštěvy, zaručím Vám, že se na 100% vrátíte. Najdete zde vše a ještě něco navíc. Nekonečné, nespoutané pláže, starobylé památky, nejvýznamnější budhistické chrámy, multikulturní prostředí (i když 80% obyvatelstva je budhistického vyznání), neskutečnou přírodu, faunu, floru, všudy přítomné usměvavé lidi, děti. Srí Lanka má to krásné 30/30. Tedy 30 stupňů teplota vzduchu a 30 stupňů teplota vody po celý rok. I když prší, tak teplý déšť. Jedinou výjimkou jsou hory Nuwara Eliya, kde se nacházejí čajové plantáže a kde může teplota klesnout až na 15 stupňů. Pak můžete potkat lidi v zimních bundách. Také v této oblasti pracují přistěhovalci z Indie. Jak říkají místní, takovou zimu by nevydrželi. Jedná se o celoroční destinaci.

Co mě baví…

Všechno. Začnu už u výstupu z letadla. Srí Lanka prostě jinak voní. Je celá jiná a je zde vše na jednom místě. Když se bojíte do velké Indie, dejte si jako první Srí Lanku a procestujte ji sami. Stojí to za to a hlavně země je velmi bezpečná. Samozřejmě ve velkých městech (to je asi tak 1 – Colombo) a pak také u památek byste si měli dávat trochu pozor, ale pokud se dostanete opravdu mezi místní, nemusíte se ničeho bát. Takže i jako ženská jsem cestovala sem a tam několikrát. Baví mě místní lidé. To se musí zažít. Samozřejmě jídlo. Kdo má rád pálivé přijde si na své. Kdo je vegetarián, tak zapadne do rodiny. Moře, nespoutané. Musíte vědět kdy a kam se vydat za koupáním. Na kterou část ostrova a kterou sezónu. Sygiriya, výstup na ni musí zažít každý a já si ho nikdy neodpustím. Jeskynní chrámy v Dambulle. Město Kandy. Čajové plantáže a Nuwara Eliya. Cestu tam a zpátky. Neskutečný zážitek. Než vyjedete nahoru, tak se Vám před očima jen tak vystřídají různá podnební pásma. Uvidíte dokonce jehličnany. Pak národní parky. Levharti, sloni a medvědi. V moři neskuteční delfíni a majestátné velryby, které sem připlouvají. No zabrečíte si přímo na člunu. K tomu energie ostrova a všude přítomná Arjúveda.

V nabídce máme jen některé vybrané hotely a poznávací programy. Z každého místa něco. Nabídka je však omezena jen zde na internetu. Pokud budete chtít jiné kapacity, jiný program či něco speciálního, stačí nám poslat poptávku.

Nic není nemožné. My pro Vás pracujeme srdcem.


get('twitter')) == 1) { ?>