Spojené arabské emiráty

Dubaj, Abu Dhabi, Ras Al-Khaimah a další emiráty Vám nabízejí celoročně jen to nejlepší. Luxusní ubytování a služby. Exotiku a specifickou atmosféru této překrásné země. 

Emiráty a Dubaj všeobecně je pro nás Čechy velmi oblíbená destinace a opět zde máme 2 tábory. Jeden je plný milovníků Dubaje a ti se vrací na místo i několikrát za rok. Ti druzí jsou odpůrci, kteří většinou argumentují tím, že proč by jako měli jet na místo, kde je vše super moderní a umělé. Je však zajímavé, že se mi mockrát stalo to, že lidé z druhého tábora se z ničeho nic, objevili v táboře číslo jedna. Většinou jim někdo zájezd koupil, oni odjeli a něco je tam, zaujalo. To něco … Dodnes nedokážu vysvětlit také, co to je. Vždy když se mě klienti ptali, proč by měli do Emirátů jet na dovolenou a ať jim tedy řeknu co je tam tak zajímavé a jiné? Nikdy jsem na to nedokázala úplně odpovědět. Je tam prostě něco, co nikde jinde není. Emiráty jsou prostě své. Čisté, hrdé, majestátné. Jedná se o celoroční destinaci.

Co mě baví…
Dubajské metro, centrum města, tržnice, ruch v ulicích a vůně koření. Ostatní Emiráty. Každý je jiný a každý se snaží vyniknout a nějak dohnat ten dubajský. Daří se jim to. Stojí za to, navštívit je všechny. Pak také architektura, nemožné stávající se možným. Klimatizované zastávky na MHD. Krásné pláže, nekonečná poušť, koně, velbloudi, auta, formule, tenis, golf. Kultura, hrdost, bohatství, zlato a stálé uvědomění si, že vše je pomíjivé. Pokud se s někým na místě seznámíte, zjistíte, že stále děkují za to, co jim bylo dáno a váží si toho, že měli možnost své sny, projekty uskutečnit.

V nabídce máme jen některé vybrané hotely. Z každého místa něco. Nabídka je však omezena jen zde na internetu. Pokud budete chtít jiné kapacity, jiný program či něco speciálního, stačí nám poslat poptávku. Formulář najdete v kategorii KONTAKTY.

Nic není nemožné. My pro Vás pracujeme srdcem.


get('twitter')) == 1) { ?>