Dominikánská republika

Dominikánská reublika a má neskutečné a různorodé pláže, přírodu, luxusní hotely, temperamentní obyvatelstvo a celkovou energii, která Vás pohltí.

Návštěva Dominikánské republiky nebyla moje cestovatelská priorita. Měla jsem však možnost (a za to děkuji) ji poprvé navštívit na služební cestě při výběru hotelů a kapacit do katalogu. Naprosto mě okouzlila takovým tím karibským šmrncem, který jsem vlastně v té době zažila poprvé. Ve městě Santo Domingo, jsem si připadala jako na Kubě (co jsem znala z TV). Stejná architektura, lidi na ulicích, auta, doutníky, hudba, okolí a městský ruch. Pláže pak jsou po celém ostrově různorodé a každý si přijde na své. Objevit můžete klasický Karibik s dlouhými plážemi a jemným bílým pískem v oblasti Punta Cana (já tomu říkám velký přírodní nepřekonatelně čistý slaný bazén) a nebo se vydat za adrenalinem a vodními sporty do Puerto Plata, Cararéte nebo Samana. Tady si vychutnáte i potápění, a pokud je Vaši zálibou tak Vás nezklame. Korálové útesy, vraky lodí a fauna stojí za to. Kdybyste se ještě nudili, můžete si taky zajet do oblastí Jarabacoa a Constanza a sjet si některé z místních peřejí na raftu, vyjet si terénním autem do hor a nebo vylézt na horu Pico Duarte (3175 m). Kdo má rád programy all inklusive, tak 80% z hotelů je zde nabízí na velmi vysoké úrovni. Kdo si rád zahraje golf. Pro Vás je zde mít velmi bohatá nabídka hřišť všech obtížností a úrovní. Jedná se o celoroční destinaci.

Co mě baví…

Různorodost a šmrnc celé země. Nádherné pláže. Perfektní jídlo a pití. Hudba. Možnost být chvilku na pláži a vyjet si na výlet do hor nebo do města a nasát tu specifickou atmosféru. Všemožné suvenýry a pověsti k nim.

V nabídce máme jen některé vybrané hotely. Z každého místa něco. Nabídka je však omezena jen zde na internetu. Pokud budete chtít jiné kapacity, jiný program či něco speciálního, stačí nám poslat poptávku.

Nic není nemožné. My pro Vás pracujeme srdcem.


get('twitter')) == 1) { ?>