Maledivy

Toto souostroví asi ani není potřeba představovat. Atraktivní a luxusní Maledivy sousedí s Indií a Srí Lankou. Mají 1190 ostrovů, které nad mořem nevyčnívají více než 9 metrů.

Proto se také často spekuluje o tom, co by se stalo, kdyby stoupla hladina moře až na tuto úroveň. Každopádně Maledivy jsou malým rájem na zemi. Momentálně zde najdete asi 100 hotelů všech kategorií. Já bych doporučila najít si ubytování od 4* výše, tak abyste si vychutnali také opravdovou pohodu a servis na úrovni. Vždyť jste na Maledivách. Jsou perfektním místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Také pro ty co mají rádi romantiku, klid, na plážích bílý jemný písek a dobré jídlo. Maledivy jsou muslimskou zemí. Platí zde tedy přísný zákaz dovozu alkoholu. Na ostrovech se však podává. Nejlepší čas se sem vydat a také nejdražší sezóna je v období od prosince do dubna. V létě zde bývá více srážek a nebe pod mrakem. Snižují se však ceny a teplo je tak jako na Srí Lance neustále. Během prázdnin i navzdory počasí je také (nižší) hlavní sezóna a to díky volnu v Evropě.

Co mě baví…

To, že se na každém z ostrůvků můžete cítit jako v soukromém ráji. To, že vyjdete na pláž přímo z Vašeho bungalovu či sestoupíte do moře z bungalovu vodního. Každý den uvidíte perfektní západ slunce. Každý den si můžete zašnorchlovat a nebo potápět se. Podívat se lodí na okolní ostrovy. Užít si místní kuchyně. Mají výborné ryby a mořské plody. Zažít také místní kulturu. Podívat se do hlavního města Male, které má dokonce i tržnici, velké obchodní centrum a i mešitu.

V nabídce máme jen některé vybrané resorty. Z každého místa něco. Nabídka je však omezena jen zde na internetu. Pokud budete chtít jiné kapacity, jiný program či něco speciálního, stačí nám poslat poptávku.

Nic není nemožné. My pro Vás pracujeme srdcem.

 

 

 


get('twitter')) == 1) { ?>