Malta

Souostroví je plné historie, kultury, žážitků, přírody, dobrého jídla a vína. Po celý rok nabízí něco jiného a koupat v moři se zde můžete až do pozdního listopadu. 

Dlouho jsem neměla možnost se na ostrov Malta podívat. Slyšela jsem tedy vše od lidí jak z branže (promotérů, majitelů hotelů) tak i od lidí z jejich vlastních zkušeností, či jen představ a domněnek. Viděla také spoustu dokumentárních filmů. A musela jsem si říci, Malta rozděluje lidi na dva tábory. V jednom z táborů jsou povětšinou Ti, co mají rádi památky, středomořské podnebí, kulturu, dobré jídlo a pití, a Ti Maltu milují. A pak je tu druhý tábor, to jsou Ti, co říkají, že na Maltě nejsou žádné písečné pláže ani letoviska – taková ta tradiční, ala Španělsko či Itálie a Ti si ani nemyslí, že by je ostrov mohl něčím jiným zaujmout. A pak jsem se konečně vydala na cestu. Poznala jsem celý ostrov a musím říci, že jsem se zařadila do tábora číslo jedna. Na ostrově jsem se cítila z nějakého důvodu jako doma. Má dokonalou atmosféru. Je čistý, moderní, historický, přírodní, gurmánský, tradiční, nákupní, sportovní a velmi kulturní. To, že na ostrově nejsou písečné pláže (jen na pár místech a na sousedním ostrově Gozo) není vůbec na závadu. Protože odměnou Vám bude nádherné, čisté moře. jedná se o celoroční a já připíšu ještě - kulturní - destinaci. Natáčelo a natáčí se zde sposta filmů, ostrov hostí mezinárodní festivaly, pořádají se zde exkluzivní koncerty a konference různého zaměření. 

Co mě baví…

Perfektní servis a služby v hotelích i ve městech a restauracích. Příroda. Můžete si projet celý ostrov na kole, potápět se, vylézt či slanit skalní masivy, zahrát si golf, nebo si projít ostrov po nekonečných značených turistických stezkách. Zajít si do města na koncert, za kulturou, do muzeí, za historií, památkami, dobrým jídlem, pitím a nákupy. Mají zde spoustu ekologických usedlostí, kde se můžete naučit místním řemeslům a zakoupit si čerstvé bylinky, ovoce, zeleninu a další suroviny přímo od majitelů na místě. tento ostrov Vás prostě okouzlí. 

V nabídce máme jen některé vybrané hotely. Z každého místa něco. Nabídka je však omezena jen zde na internetu. Pokud budete chtít jiné kapacity, jiný program či něco speciálního, stačí nám poslat poptávku. 

Nic není nemožné. My pro Vás pracujeme srdcem.

 


get('twitter')) == 1) { ?>